Poszukiwania - Ukraina - Strona 4.

Wykaz poleglych zolnierzy I Dywizji Pancernej pochowanych na terenieFrancji, Belgii, Holandii, Niemiec oraz W.Brytanii i pochodzacych z wschodniej Polski.

Poniewaz akcja powiadamiania rodzin o miejscu pochówku Poleglych byla niezadawalajaca i prosby o jej ponowienie sa ignorowane, uprzejmie prosze wszystkich ludzi dobrej woli o udzielenie pomocy i oddanie tej humanitarnej przyslugi Tym którzy zdala od domu rodzinnego oddali swoje zycie.

Kazda powiadomiona rodzina to jedna bezdomna mogila mniej


rejon Czortków, Podhajce, Kamieniec Podolski

1) Fracek Stanislaw 23.08.20 Zablotówka p.Czortków, F

2) Zabecki Adam 16.12.08 Sambor zam.Czortków ul.Chopina 28, zona Weronika, F

3) Fulawka Wladyslaw 12.12.19 Dobrowody p.Podhajce, F

4) Rózycki Karol 12.10.08 Burchanówies Zlotniki, B

5) Kadziołka Józef 22.02.09 Siekierczyna p.Limanowa, zona Michalina Markowska,Chnilcze, Podhajce, D

6) Szuber Marian, 24.01.23 Podhajce, W.Bryt.

7) Zmarzly Józef 22.07.20 Podhajce, Jan/Katarzyna Kubczak, H

8) Orsini Mikolaj 17.07.16 Kamieniec Podolski, F

rejon Kolomyja, Dobromil, Skalat, Bóbrka.

1) Drohomirecki Marian 21.01.21 Kolomyja, F

2) Semeniak Jan 02.06.09 Ostrowiec p.Kolomyja, D

3) Spólnicki Adam 05.10.22 Kolomyja, H

4) Wnęk Zygmunt 17.07.18 Kolomyja, F

5) Cwenar Stanislaw 17.22.22 Wolcza Dolna p.Dobromil, B

6) Czopek Jan 13.08.20 Czopatyczce, F

7) Greinier Eugeniusz 28.05.21 Kroscienko p. Dobromil, F

8) Kopko Józef 26.10.17 Osada Nowomiejska, F

9) Nycz Józef 29.09.20 Tarnawa p.Dobromil, zam. Lacko .rodzice-Stanislaw,Maria Nycz, B

10) Flisak Franciszek 27.11.19 Kaczanówka p.Skalat, F

11) Jermakow Pawel 24.11.06 Zadniskówka, D

12) Kowiel Aleksander 01.06.10 Dubowaje, p. Skalat, zaginiony, B

13) Janusz Mieczyslaw 25.02.16 Henrykówka p.Bóbrka, F

14) Wojciechowski Władyslaw 12.11.17 Hucisko, W.Bryt.

rejon : Mosciska, Radziechów, Nisko

1) Kleban Ludwik 21.10.19 Lacka Wola p.Mosciska, F

2) Muszak Kazimierz 29.12.17 Pnikut, F

3) Sliwiński Bronislaw 25.04.14 Krzyzowice p. Mosciska, F

4) Wasiewicz Bronislaw 10.04.15 Zakosciele p. Mosciska, B

5) Wierzbicki Wiktor 30.12.21 Lódż, zam.Mosciska, Mickiewicza 16, rodz.WladyslawKsynia Zylinska, W.Br

6) Zaranski Mateusz 08.09.10 Pnikut, F

7) Damm Jerzy 11.11.10 Radziechów, H

8) Dziurda Wojciech 10.04.23 Domostaje p. Nisko Jakub/ Aniela Otock, H

9) Holdenmajer Józef 08.10.17 Stojanów p.Radziechów, B

10) Weglarz Adam 22.10.24 Peratyn p. Radziechów, F

11) Wodzianiuk Jan 26.01.09 Chmielno p. Radziechów, B

12) Fabian Marcin 28.11.05 Zarzecze p. Nisko, H

13) Pieróg Andrzej 26.05.07 Kamien p. Nisko, B

14) Radomski Stanislaw 05.05.10 Kamien p. Nisko, B

14) Sarnikowski Józef 13.08.13 Zarzecze p.Nisko, rodz. Michal/ Agnieszka Smutek, H

POWROT
Home
Odezwy
Mogily
Listy
Poszukiwania
Oproep
Kontakt